15 avqust 2019 11:11
185

Avroliqada pley-offçular müəyyənləşir

Bu gün Avropa Liqasında III təsnifat mərhələsinə yekun vurulacaq.

Qol.az xəbər verir ki, keçiriləcək 30 cavab matçı ilə pley-off mərhələsinə yüksələn komandalar bəlli olacaq.

Turnirdəki təmsilçimiz "Neftçi" Bakıda 2:2 hesablı heç-heçə etdiyi “Bney Yehuda” ilə İsraildə qarşılaşacaq. 

Bu gün eyni zamanda "Neftçi"nin pley-offdakı potensial rəqibləri də üz-üzə gələcək. Öz meydanında rəqibini 3:0 hesabı ilə məğlub edən "Malmö" (İsveç) Bosniya və Herseqovinada "Zrinski" ilə cavab matçına çıxacaq. 
 

15 avqust

Avropa Liqası

III təsnifat mərhələsinin cavab oyunları

20:00. HİK (Finlandiya) – "Riqa" (Latviya)
İlk oyun - 1:1

20:30. “Dinamo" (Tbilisi, Gürcüstan) – “Feyenoord” (Hollandiya)
İlk oyun – 0:4

20:45. “Spartak” (Moskva, Rusiya) – “Tyun” (İsveçrə)
İlk oyun - 3:2

21:00. AİK (İsveç) – "Şerif" (Moldova)
İlk oyun - 2:1

21:00. “Apollon” (Kipr) – “Austriya” (Vyana, Avstriya)
İlk oyun – 2:1

21:00. BATE (Belarus) – “Sarayevo” (Bosniya və Herseqovina)
İlk oyun - 2:1

21:00. “Bney Yehuda” (İsrail) – “Neftçi” (Azərbaycan)
İlk oyun - 2:2

21:00. “Mlada Boleslav” (Çexiya) – "Styaua" (Rumıniya)
İlk oyun - 0:0

21:00. “Şaxtyor” (Belarus) - “Torino” (İtaliya)
İlk oyun - 0:5

21:00. "Suduva" (Litva) – “Makkabi” (Təl-Əviv, İsrail)
İlk oyun -2:1

21:00. “Yeni Malatyaspor” (Türkiyə) - “Partizan” (Serbiya)
İlk oyun - 1:3

21:00. “Zarya” (Ukrayna) – MOİK (Bolqarıstan)
İlk oyun - 1:1

21:00. "Zrinski" (Bosniya və Herseqovina) – “Malmö” (İsveç)
İlk oyun - 0:3

21:30. “Hapoel Bier-Şeva” (İsrail) – “Norrçepinq” (İsveç)
İlk oyun - 1:1

21:30. TNS (Uels) – "Ludoqorets" (Bolqarıstan)
İlk oyun - 0:5

21:30. “Trabzonspor” (Türkiyə) – “Sparta” (Çexiya)
İlk oyun - 2:2

22:00. AEK (Yunanıstan) – "Universitatya” (Krayova, Rumıniya)
İlk oyun - 2:0

22:00. "Valletta" (Malta) – "Astana" (Qazaxıstan)
İlk oyun - 1:5

22:00. “Viktoriya” (Çexiya) – “Antverpen” (Belçika)
İlk oyun - 0:1

22:30. “Alkmaar” (Hollandiya) – “Mariupol” (Ukrayna)
İlk oyun - 0:0

22:30. “Gent” (Belçika) – AEK (Kipr)
İlk oyun - 1:1

22:30. PSV (Holldnaiya) – “Hoqesun” (Norveç)
İlk oyun - 1:0

22:30. “Ayntraxt” (Almaniya) – “Vaduts” (Lixtenşteyn)
İlk oyun - 5:0

22:30. “Aris” (Yunanıstan) – “Molde” (Norveç)
İlk oyun - 0:3

22:30. “Strasburq” (Fransa) – “Lokomotiv” (Plovdiv, Bolqarıstan)
İlk oyun - 1:0

22:45. “Vulverhempton” (İngiltərə) – “Pünik” (Ermənistan)
İlk oyun - 4:0

22:45. “Braqa” (Portuqaliya) – "Bröndbü" (Danimarka)
İlk oyun - 4:2

22:45. "Aberdin" (Şotlandiya) – “Riyeka” (Xorvatiya)
İlk oyun - 0:2

22:45. “Reyncers” (Şotlandiya) – “Midtyulland” (Danimarka)
İlk oyun - 4:2

23:00. “Espanyol” (İspaniya) - “Lütsern” (İsveçrə)
lk oyun - 3:0